Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví Praha

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Václavské náměstí 832, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Aon Central and Eastern Europe a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 1, Nové Město, Václavské náměstí 832/19, 110 00
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu lenka.hralova@aon.cz
Kontaktní osoba: paní Lenka Hralová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadujeme bakalářské vzdělání ekonomického směru. Znalost jazyků - výborná znalost AJ, a to na úrovni C1/C2. Požadujeme analytické myšlení, důraz na detail, flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem.

Kontakt

Aon Central and Eastern Europe a.s.Kontaktní osoba:
Lenka Hralová, lenka.hralova@aon.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aon Central and Eastern Europe a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aon Central and Eastern Europe a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.