Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Brno

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veselá 199, Brno, Jihomoravský

Společnost HONG ZHAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Požadujeme znalost čínské kuchyně

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

HONG ZHAN s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zhang Xin, +420 776 887 885, xinzhang456@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HONG ZHAN s.r.o. (IČO 27881890), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.