Vedoucí týmu projektantů pozemních staveb Ostrava

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lešetínská 626, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost ASA expert a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: emailem

Hledáme vedoucí (-ho) týmu projektantů pozemních staveb na HPP, náplň práce zejména rekonstrukce stávajících objektů se zaměřením na snížení energetické náročnosti. Praxe v oboru nutnou podmínkou. Práce v AutoCadu, Office, dobré ovládání PC, příjemné vystupování, charisma, osobnost se snahou o osobní růst a vedení přidělených zaměstnanců, zájem na výkonu, komunikativnost, týmová práce, požadujeme ŘP sk. B, vysokoškolské vzdělání stavebního směru.

Netelefonujte prosím, zájemci, splňující požadovanou kvalifikaci, zašlete svůj životopis na e-mail: info@asaexpert.cz s uvedením tel. kontaktu. O výběrovém řízení budou uchazeči informováni telefonicky a následně po vyzvání budou probíhat pohovory. Nástup ihned po výběrovém řízení.

Možnost kariérního růstu, práce na zajímavých projektech, přátelský pracovní kolektiv, jistota zaměstnání, flexibilní pracovní doba, osobní ohodnocení, firemní oblečení, firma s dobrým jménem na trhu, firemní auto, telefon, placené přesčasy.

Kontakt

ASA expert a.s.

Kontaktní osoba:
Jana Koudelová, +420 725 558 333, info@asaexpert.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASA expert a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASA expert a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.