Sociální pracovník/ce Uherské Hradiště

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Františkánská 332, Uherské Hradiště, Zlínský

Společnost Oblastní charita Uherské Hradiště hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené.

Popis pracovní pozice

Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, práce s osobami s mentálním postižením, požadované vzdělání soc. směru, zákl. prac. doba 7:00-15:30, výhodou ŘP "B" (aktivní řidič), zkušenosti s prací s uvedenou cílovou skupinou výhodou, kreativita a schopnost vedení administrativy soc. práce, stravenky, vzdělávání, 5 týdnů dovolené, kontakt telefon (po-pá 7:00-15:30) nebo e-mail.

Kontakt

Oblastní charita Uherské HradištěKontaktní osoba:
Mgr. Petra Hyblerová, +420 731 680 539, petra.hyblerova@uhradiste.charita.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Uherské Hradiště výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Uherské Hradiště o smazání nebo o opravu osobních údajů.