Elektrikář Teplice

Plat: 22 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemská 623, Teplice, Ústecký

Společnost Ideal Standard s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- Provádění oprav strojů s elektrickým nebo PLC řízením
- Provádění preventivní údržby strojů a zařízení
- Drobné opravy mechanických částí strojů
- Analýzy vzniklých poruch zařízení
Požadujeme:
- SOŠ - elektromechanik, elektronik
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hod. směny)
- Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 let
- Základní znalost práce s PC
- Uživatelská znalost MS Office
- Odborná způsobilost dle vyhl.50/1978 Sb. §6 a výše
Nabízíme:
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Perspektivu dalšího profesního rozvoje
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Systém podnikových výhod - sociální program, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, podnikové stravování
- Systém variabilních odměn ke mzdě
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: hmasopustova@idealstandard.com

Kontakt

Ideal Standard s.r.o.

Helena Masopustová, personalista, +420 417 592 141,606 649 54, hmasopustova@idealstandard.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ideal Standard s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ideal Standard s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.