účetní Ostrava

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Záhumenní 2320, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Power Team s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Záhumenní 2320/11, 708 00 Ostrava - Poruba
Kontakt e-mailem.

Jsme společnost zabývající se výrobou zařízení pro energetiku a zámečnickou výrobou.
Do svého kolektivu hledáme spolupracovníka/ci jejíž hlavní pracovní náplní je samostatné vedení účetní agendy - účtování v rámci všeobecného účetnictví dle platné legislativy, znalost daňové a účetní problematiky, kontrola formální a věcné správnosti dokladů jejich zaúčtování, vystavování faktur, evidence majetku, odpisy , skladová evidence, vedení mzdové agendy a zpracování mezd, zpracování DPH, kontrolní a souhrnné hlášení, hlášení intrastat, příprava pravidelných uzávěrek a reporting managementu, příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování přiznání DPPO, komunikace a spolupráce s externimi subjekty (např. banka, FÚ, OSSZ, zdravotní pojišťovny) MS Office.

Požadavky: ÚSO ekonomického směru, praxe v oboru min 2 roky, schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost, řidičský průkaz sk.B.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, možnost jazykového vzdělávání.

Kontakt

Power Team s.r.o.

Kontaktní osoba:
Elena Ferfecká, e.ferfecka@power-team.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Power Team s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Power Team s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.