ELEKTROMECHANIK AŽ 160,-/HOD. ČISTÉHO; I PRO ABSOLVENTY; PRO MUŽE I ŽENY Plzeň

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradova 1, Plzeň, Plzeňský

UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO

Popis pracovní pozice

PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE NA POZICI ELEKTROMECHANIK ČI ELEKTROMECHANIČKYPozice vhodná I pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektrotechnických oborů. Vhodné pro MUŽE I ŽENY. 

NÁPLŇ PRÁCE:

ROZVOD A PŘÍPRAVA KABELÁŽE, DROBNÉ OPRAVY

POŽADUJEME: 


- vyučení v elektrotechnickém oboru 
- praxe v oboru výhodou 
- orientace ve výkresové dokumentaci 


NABÍZÍME:


- Práci na HPP ve stabilním podniku 
- Dlouhodobou spolupráci
- Možnost záloh 
- Ubytování v centru Plzně zajištěno 
- Možnost dobrovolných přesčasů 

NÁSTUPNÍ PLAT 
130,-/hod čistého – 160,-/hod. čistého 

Nástup dle dohody.


Kontakt

Markmont s.r.o

Poděbradova 1
30100 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová Paldusová   +420 777743051

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Markmont s.r.o (IČO 28175425), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.