Příjímací technik autoservisu - vedoucí servisu Přerov

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tržní 3130, Přerov, Olomoucký

Společnost ARTCOM GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
Praxe ve srovnatelné činnosti min.2roky, ŘP "B" - aktivní řidič , trestní rejstřík bez záznamu.

Nabízíme.
Příspěvek na stravu, životní nebo pensijní připojištění,5 týdnů dovolené

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: petru@artcomgroup.cz

Kontakt

ARTCOM GROUP s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Petrů, petru@artcomgroup.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARTCOM GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARTCOM GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.