Pojišťovací poradce/kyně Opava

Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: sady Svobody 448, Opava, Moravskoslezský

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.

Popis pracovní pozice

*KO: Kavanová Marta, e-mail: mkavanova@koop.cz. Životopis zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.
SŠ, velmi dobré komunikační dovednosti, obchodní nadání a orientaci na výsledky, příjemné vystupování, samostatnost a časovou flexibilitu, široký rozhled a smysl pro zodpovědnost, bezúhonnost. Vhodné také pro OZP a pro absolventy.
Nástup: ihned, nebo dle dohody.
Náplň práce: profesionální finanční poradenství na kanceláři Kooperativy a v terénu, aktivní nabídka finančních produktů (Kooperativa, Česká spořitelna) novým klientům a stávajícím klientům na základě zjištění potřeb, plnění stanovených obchodních plánů a cílů společnosti.
Nabízíme: zázemí druhé největší a dynamicky rostoucí pojišťovny, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, nadstandartní zaměstnanecké výhody.

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance GroupKontaktní osoba:
Marta Kavanová, mkavanova@koop.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group o smazání nebo o opravu osobních údajů.