řidič mkd Bor

Plat: 38 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 59, Bor, Plzeňský

Společnost Elflein Transport s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce Vysočany č.p. 59
348 02 Bor u Tachova
Nabízíme:
- Dvousložkovou hrubou mzdu 20.000,- Kč plus příplatky + stravné
- Garantovaný měsíční příjem min. 38.000,- Kč čistého
- Zahraniční stravné + kapesné 6€ nad rámec základní sazby
- 2 varianty uplatnění. Buď pravidelné linky = KAŽDÝ DEN DOMA. Nebo delší přepravy = přes týden na kamionu.
- Nabízíme možnost ubytování
- Pro nováčky zaplacení profesního průkazu
Požadujeme:
Řidičský průkaz C+E
Profesní a zdravotní způsobilost
Trestní bezúhonnost

Kontakt

Elflein Transport s.r.o.

Sandra Ertlová, +420 720 936 818,374 713 576, sandra.ertlova@elflein.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elflein Transport s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elflein Transport s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.