Svářeč až 180,-/hod. čistého; Plzeň

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poděbradova 1, Plzeň, Plzeňský

ubytován ízajištěno

Popis pracovní pozice

SVÁŘEČ OD 170,-/HOD. ČISTÉHO

Přijmeme zaměstnance na pozici Svářeče CO2

NÁPLŇ PRÁCE:

-          Svařování kovových konstrukcí metodou Co2

POŽADUJEME:

-          Praxi ve strojírenství a se svařováním

-          Orientaci v technické dokumentaci

-          Průkaz svářeče ( zk. 135 nebo EN 135)

–       praxi na materiálech tl. nad 10mm

NABÍZÍME:

-          Dlouhodobou spolupráci na HPP

-          Možnost ubytování v místě výkonu práce či v Plzni

-          Ochranné pracovní pomůcky

-          Možnost záloh

-          Po zapracování možnost navýšení platu

PLAT:

-          Nástupní plat 170Kč/ hod. čistého

-          Po zapracování navýšení

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Kontakt

Markmont s.r.o

Poděbradova 1
30100 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová Paldusová   +420 777743051

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Markmont s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Markmont s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.