Skladový hospodář/ka České Budějovice

Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská tř. 530, České Budějovice, Jihočeský

Společnost STRAVBYT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Máte rádi jídlo, kuchyni, pořádek a přehled? Pojďte pracovat k nám.

STRAVBYT hledá hospodáře/ku skladu do kuchyně v Českých Budějovicích. Práce po celý rok jen v pracovní dny od 4:30 do 12:30. Náplň práce: objednávání surovin, výdej a příjem zboží na sklad, komunikace s dodavateli, ježdění se služebím vozem.

Nabízíme platový růst, dotované stravování, roční bonusy, výborný kolektiv, možnost kariérního růstu, práci na HPP, jistotu pravidelného vyplácení mezd, možnost parkování přímo u kuchyně a dobrou dopravní dostupnost.

Očekáváme od Vás: práci na PC, řidičák na auto, znalost skladového hospodářství a stravování výhodou

Kontakt

STRAVBYT s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Hana Kozojedová, manažerka stravování, +420 720 960 074, hana.kozojedova@stravbyt.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRAVBYT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRAVBYT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.