Obchodní referent (ka) Pelhřimov

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 1114, Pelhřimov, Vysočina

Společnost STANDARD ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC, flexibilitu, samostatnost, příjemné vystupování
Nabízíme: zaškolení včetně mentoringu od zkušenějšího kolegy, možnost profesního růstu, osobní rozvoj, pravidelná školení, asistentku
Vhodné pro studenty VŠ nebo osoby na rodičovské dovolené!
NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!

Kontakt

STANDARD ENERGY s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Eremka, +420 721 582 350, eremkapavel@email.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STANDARD ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STANDARD ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.