Montér slaboproudých elektrických vedení Golčův Jeníkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Obora 797, Golčův Jeníkov, Vysočina

Společnost HOUFEK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení.

Popis pracovní pozice

- spolehlivost, pečlivost, přesnost, manuální zručnost, zkušenost ve strojírenském oboru výhodou
- čtení výkresové dokumentace, elektropráce při seřizování stroje, manuální práce ve výrobě
Osobní kontakt možný PO a ST 13-14 hodin.

Kontakt

HOUFEK a.s.Kontaktní osoba:
Alena Süsserová, +420 778 713 671, alena.susserova@houfek.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HOUFEK a.s. (IČO 27523543), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.