Prodavač/ka, pokladní Olomouc

Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 8. května 523, Olomouc, Olomoucký

Společnost SELUPROFAR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: 8. května č.p. 523/3, Olomouc. Nástup možný dle dohody.
Požadavky: minimální vzdělání maturita a víc, vztah k potravinám, k novým trendům v potravinách, vztah ke zdravé výživě, hledáme osobu motivovanou, komunikativní, schopnou se učit, příjemnou, pozitivně naladěnou, se vztahem k idejím prodejní sítě Sklizeno.

Životopisy nejlépe s fotografií a motivačním dopisem zasílejte POUZE na email: olomouc@sklizeno.cz. Do předmětu uvést "Prodavač/ka Olomouc". Nebo osobně přinést na prodejnu.

Kontakt

SELUPROFAR s.r.o.Kontaktní osoba:
Jen písemně, olomouc@sklizeno.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SELUPROFAR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SELUPROFAR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.