Vývojový konsturkér/ka Pardubice

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 387, Pardubice, Pardubický

Společnost INDUCTLINE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice, Průmyslová 387.
Nástup možný IHNED
Požadujeme min. základní znalost konstruování ve 3D.
Nabízíme volnou prac. dobu.
Jedná se o samostatnou práci na vývoji nových strojů a výrobních linek.
Velice různorodá práce a projekty.

Zaměstnanecké výhody: bonusy dle výskedů, životní pojištění, týden dovolené navíc
První kontakt e-mailem
WWW.INDUCTLINE.CZ

Kontakt

INDUCTLINE s.r.o.

Ing. Jan Cymorek, jednatel, +420 774 084 727, info@inductline.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUCTLINE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUCTLINE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.