Všeobecná sestra, bratr bez odborného dohledu Opava

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rooseveltova 768, Opava, Moravskoslezský

Společnost Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

KO: Kuhejdová Doris, tel.: 734 264 453, Bc. Machovská Eva, tel.: 734 264 454, e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz
SŠ v oboru všeobecná sestra, Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zdravotní průkaz, uživatelská znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost, ŘP sk. B.
Pracoviště Opava. Celotýdenní pracovní doba (Po-Ne), nepravidelně rozvržené denní směny 7-19 hod.

Kontakt

Česká provincie Kongregace Dcer Božské LáskyKontaktní osoba:
Doris Kuhejdová, +420 734 264 453, seniori.svzdislava@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky o smazání nebo o opravu osobních údajů.