Lešenáři Lovosice

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Terezínská 57, Lovosice, Ústecký

Společnost MH CIRUS SERVIS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lešenáři.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice 2.
Požadujeme praxi v oboru minimálně 3 roky. Jedná se o stavbu lešení, kdy je nutné, aby byli pracovníci zabezpečeni zachycovacím postrojem. Práce ve výškách nad 10 m. Turnusové služby jsou sjednány individuálně po domluvě se zaměstnancem, rozpětí pracovní doby je od 7.00 -16.00 hod.
První kontakt e-mailem .

Kontakt

MH CIRUS SERVIS, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Holovská, +420 603 118 463, holovska@mhcirus.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MH CIRUS SERVIS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MH CIRUS SERVIS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.