Manažer/ka finančního oddělení Mošnov

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 375, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost Mobis Automotive System Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO).

Popis pracovní pozice

z:18.10.2017
Požadujeme:
VŠ vzdělání
znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
znalost anglického jazyka výhodou
praxe z mezinárodní společnosti výhodou
organizační talent, samostatnost, schopnost práce pod tlakem
znalost systému SAP výhodou
Nabízíme:
Jízdní výhody, podnikové stravování
Inf. zájemci zasílejte žádosti e-mailem.

Kontakt

Mobis Automotive System Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Přeček, nabor@mobis-auto.cz, Mošnov

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mobis Automotive System Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mobis Automotive System Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.