Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny Židlochovice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 3, Židlochovice, Jihomoravský

Společnost ZEMAN maso-uzeniny,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Požadujeme:min.vzdělání:vyučen/a,samostatnost, spolehlivost, flexibilita,zkušenosti s vedením kolektivu výhodou,příjemné vystupování,potravinářský průkaz.
Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní zaškolení,nevyučené v oboru zaučíme,přátelský kolektiv,nástup možný ihned.
Náplň práce-vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji,prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, bonusy
Místo výkonu práce: Židlochovice, 667 01, Nádražní 3

Kontakt

ZEMAN maso-uzeniny,a.s.

Kontaktní osoba:
Jana Kučerová, +420 730 185 563, jkucerova@musp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZEMAN maso-uzeniny,a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZEMAN maso-uzeniny,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.