řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu.

Popis pracovní pozice

Adresa: Praha
Kontakt: Lachmann Jan, e-mail: jan.lachmann@cz.ey.com
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru , předchozí alespoň pětiletou pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace Anheuser-Busch InBev, požadujme plynulou znalost anglického a ruského jazyka, znalost dalších cizích jazyků výhodou, požadujeme vynikající analytické myšlení a dilné komunikační a organizační schopnosti.

Kontakt

Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Lachmann, jan.lachmann@cz.ey.com, V Parku 2326/18, 14000 Praha 4

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.