řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu.

Popis pracovní pozice

Adresa: Praha
Kontakt: Lachmann Jan, e-mail: jan.lachmann@cz.ey.com
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru , předchozí alespoň pětiletou pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace Anheuser-Busch InBev, požadujme plynulou znalost anglického a ruského jazyka, znalost dalších cizích jazyků výhodou, požadujeme vynikající analytické myšlení a dilné komunikační a organizační schopnosti.

Kontakt

Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Lachmann, jan.lachmann@cz.ey.com, V Parku 2326/18, 14000 Praha 4

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. (IČO 27572030), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.