Sociální pracovník Nový Hrozenkov

Plat: 19 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 124, Nový Hrozenkov, Zlínský

Společnost Charita Nový Hrozenkov hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené).

Popis pracovní pozice

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, znalost zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách - dobrá znalost standardů kvality, práce na PC, dobrý vztah k seniorům, spolehlivost.
Náplň práce: administrativa, smlouvy, jednání s klienty, doprovod klientů na úřady, k lékařům.
Nabízíme: dobrý kolektiv, kvalitní zázemí, 5 týdnů dovolené, další benefity - stravenky, odměny, jiné benefity.
Možnost prodloužení smlouvy. Možnost práce na zkrácený úvazek.
První kontakt: p. Ing. Danuše Martinková, ředitelka. Telefonicky v pracovních dnech 8-14 hodin na čísle 571 451 548 nebo email: reditel@nhrozenkov.charita.cz
ov. telefonicky dne 14.2.2018

Kontakt

Charita Nový HrozenkovKontaktní osoba:
Ing. Danuše Martinková, ředitel, +420 571 451 548, reditel@nhrozenkov.charita.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Nový Hrozenkov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Nový Hrozenkov o smazání nebo o opravu osobních údajů.