Uklízečka Tachov

Plat: 13 790 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Tachov, Plzeňský

Společnost Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1 hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce zaměstnance: Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1, 347 01 Tachov
Jedná se převážně o výkon práce v odpoledních hodinách od 13.30 do 22.00 hod. V průběhu školního roku v době prázdnin, je možnost výkon práce v ranní směně od 6.30 do 15:00 hod.
Podmínkou je trestní bezúhonnost.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1Kontaktní osoba:
Ivana Hobzová, ved. ekonomka, +420 374 616 354, ivana.hobzova@sps-tachov.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1 (IČ 00520110), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.