Asistent pedagoga - noční vychovatel Liberec

Plat: 7 225 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Výšinách 451, Liberec, Liberecký

Společnost Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

Středisko výchovné péče Liberec přijme od ledna 2018 asistenta pedagoga (nočního vychovatele) do pobytové části střediska.
Požadované vzdělání: minimálně středoškolské s maturitou + doplňkové pedagogické studium (DPS)
Platové zařazení: 6. platová třída dle platových tabulek pedagogických pracovníků (7225 Kč - 10145 Kč dle započitatelné praxe)
Životopisy zasílejte na adresu svp_lbc@centrum.cz

Kontakt

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, LiberecKontaktní osoba:
Mgr. Jana Růžičková, svp_lbc@centrum.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec o smazání nebo o opravu osobních údajů.