Programátor/-ka Jičín

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fortna 43, Jičín, Královéhradecký

Společnost CISapp! s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

PROGRAMÁTOR/-KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: info@cisapp.cz.
V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost přijmeme pracovníka na pozici programátor/ka.
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou,
- praxe v oboru min. 3 roky,
- znalost OOP PHP, HTML, My SQL, CSS,
- znalost AJ,
- řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nabízíme:
- stravenky, služební mobil
- nástup možný dle dohody

Kontakt

CISapp! s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Buchar, +420 493 525 315, info@cisapp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CISapp! s.r.o. (IČO 01823795), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.