Consultant Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rohanské nábřeží 671, Praha, Hlavní město Praha

Společnost APOGEO, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Rohanské nábřeží 671/15, Praha 8
Kontaktní osoba: Ing. Pavla Jánišová, Tax Consultant, el.: 267 997 797, e-mail: janisova@apogeo.cz
Požadujeme znalost jazyků na vysoké úrovni: ruština, turečtina, angličtina, řidičské oprávnění skupiny B, znalost reálií Ruska, Albánie. Dále požadujeme dobrou komunikační schopnost s klienty a vládními institucemi, zkušenosti s analýzou a vyhledáváním informací, schopnost pracovat v týmu, dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel, atd.). Zkušenost v mezinárodních studentských organizacích, případná účast v projektech zahrnujících Českou republiku výhodou.

Kontakt

APOGEO, s.r.o.

Ing. Pavla Jánišová, Tax Consultant, +420 267 997 797, janisova@apolgeo.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APOGEO, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APOGEO, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.