Klientský pracovník/ce Chrudim

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čáslavská 313, Chrudim, Pardubický

Společnost Československá obchodní banka, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslavská 313, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Péče o vytváření vztahů s klienty, aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB, získávání nových klientů, zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací. Zodpovědnost za obchodní výsledky a plnění obchodních plánů.
První týdny se Vám bude věnovat tým školitelů a i Vy sami se budete hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti, tak obchodních a jiných dovednostech. Seznámíte se s kolegy, firemní kulturou a chodem poboček.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, 3 sick day, stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zvýhodněné nabídky třetích stran.
Pracovní smlouva na dobu určitou 1/2 roku, poté po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontakt

Československá obchodní banka, a. s.Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Hajdari, +420 730 529 577, mhajdari@csob.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Československá obchodní banka, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Československá obchodní banka, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.