Administrativní pracovnice Brno

Jsme společnost, ktera se zabývá prodejem elektra více jak dvacet let. Jsme dynamická a rozvíjející se firma, ktera ma v ČR a SR více jak 140 prodejen a neustále se rozšiřuje.

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vídeňská 100, Brno, Jihomoravský

Hledáme spolehlivou administrativní pracovnici na prodejnu Okay Brno Vídeňská. S možností velkého výdělku.

Popis pracovní pozice

Do prodejny Okay elektrospotřebiče hledáme administrativní pracovnici. Požadujeme dobrý zdravotní stav, komunikativnost, Praxe v oboru vítána, není však podmínkou. Nabízíme možnost profesního růstu v příjemném a přátelském kolektivu . Odpovídající mzdu s možností neomezeneho výdělku v rámci bonusů.Strukturované zivotopisy zasílejte na email: okay_029(zavináč)okaycz.eu

Kontakt

Okay ELEKTROSPOTŘEBIČE

Kontaktní osoba:
Filip Penčák

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Okay ELEKTROSPOTŘEBIČE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Okay ELEKTROSPOTŘEBIČE o smazání nebo o opravu osobních údajů.