Kadeřník/ce Cheb

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlouhá 25, Cheb, Karlovarský
Vloženo před 7 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Společnost Iveta Vejnarová hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Top Salon Iveta, Dlouhá 34, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1/2 roku) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 30 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: 16.300,- Kč (uvedená mzda je při plném úvazku). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: ranní směna 8:00-14:00 h, odpolední směna 13:00-19:00 h. Požadujeme: praxe vítána, komunikativnost, spolehlivost, vyučení v oboru. Nabízíme: procenta z tržby. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-20:00 h).