Rozpočtář, přípravář staveb Plzeň

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Edvarda Beneše 2439, Plzeň, Plzeňský

Společnost STAVEBNÍ PODNIK PLZEŇ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů.

Popis pracovní pozice

Životopisy zasílat e-mailem na info@sp-plzen.cz
tel. 775 008200 p. Konkolová
Požadujeme: Nutná znalost rozpočtového programu ( URS ). Znalost programu CAD + projektování , grafického programu, úprava foto - výhodu. Základní znalost PC, MS office, minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
Osobní předpoklady: systematičnost, praktičnost, flexibilita, mající rád pořádek, umí si zorganizovat svůj čas, umí komunikovat s lidmi v týmu, dobré vyjednávací schopnosti.
Praxe minimálně 2 roky.
Nabízíme: k platu osobní ohodnocení

Kontakt

STAVEBNÍ PODNIK PLZEŇ s.r.o.Kontaktní osoba:
Konkolová, +420 775 008 200, info@sp-plzen.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STAVEBNÍ PODNIK PLZEŇ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STAVEBNÍ PODNIK PLZEŇ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.