Prodavač/ka kantýn a výdej obědů Velká Bystřice

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 988, Velká Bystřice, Olomoucký

Společnost FARMAK - GASTRO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Olomoucká 988, Velká Bystřice.
Jedná se o práci v závodním stravování, turnusové služby (krátký, dlouhý týden). Požadujeme vyučení v oboru prodavačka nebo kuchařka, zdravotní průkaz, příjemné vystupování, ovládání jednoduchého pokladního systému + schopnost vyúčtování tržeb, výbornou pracovní morálku.
Zam. výhody: firemní stravování, čtvrtletní prémie.
Kontakt je možný POUZE telefonicky pracovní dny 8.00 - 14.00 hod. nebo e-mailem.

Kontakt

FARMAK - GASTRO s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Milada Vallášová Benčajová, +420 702 028 781, farmak.gastro@seznam.cz, Na vlčinci 16/3, Klášterní Hradisko, 779 00 Olomouc 9

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FARMAK - GASTRO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FARMAK - GASTRO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.