Zámečník - svářeč Bělotín

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 36, Bělotín, Olomoucký

Společnost TIGEMMA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
znalost čtení výkresové dokumentace; svářecí průkaz CO2 - výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: iveta.gresova@tigemma.cz;
- osobně (středa 10,00 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: TIGEMMA, spol. s r.o., Bělotín č.p. 36, 753 64 Bělotín

Kontakt

TIGEMMA, spol. s r.o.

Iveta Grešová, personální oddělení, +420 581 698 498, iveta.gresova@tigemma.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TIGEMMA, spol. s r.o. (IČO 64088952), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.