Dělník dřevozpracující výroby Čáslav

Práce v LESS & TIMBER je pestrá a k rutině má daleko. Pracují zde otevření, přirozeně inteligentní lidé, kteří mají chuť se učit a mnohdy také přicházet s vlastními nápady a tipy na zlepšení provozu. V LESS & TIMBER se učíme navzájem. Hlavní náplní společnosti je pořez kulatého dříví a výroba lepeného hranolu.

Lokalita pracoviště: Chrudimská 1882, Čáslav, Středočeský
Vloženo před rokem
Aktualizováno před rokem

Nabízíme práci v dřevem provoněném prostředí. Můžete vybírat z různých pracovních pozic jak na pile, tak ve výrobě lepeného hranolu. Jsme stabilní a solventní firma. Nástup dle domluvy možný ihned.

Popis pracovní pozice

Na pilu v Čáslavi přijmeme dělníky do výroby. Pokud máš rád vůni čerstvě pořezaného dřeva, rádi tě uvítáme mezi námi. Nabízíme mnoho různých pozic jak v pořezu dřeva, tak při výrobě lepeného hranolu. Nástup je možný ihned. Jsme stabilní společnost, která je součástí společnosti JET Investment Brno.

Kontakt

LESS & TIMBER, a.s.

Kontaktní osoba:
Vendula Hlavová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LESS & TIMBER, a.s. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.