Údržbář Čáslav

Práce v LESS & TIMBER je pestrá a k rutině má daleko. Pracují zde otevření, přirozeně inteligentní lidé, kteří mají chuť se učit a mnohdy také přicházet s vlastními nápady a tipy na zlepšení provozu. V LESS & TIMBER se učíme navzájem. Hlavní náplní společnosti je pořez kulatého dříví a výroba lepeného hranolu.

Plat: 21 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chrudimská 1882, Čáslav, Středočeský

Na pilu do Čáslavi, přijmeme kvalifikované dělníky na pozici údržbáře. Požadujeme: min. střední odborné vzdělání, manuální zručnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, dobrou fyzickou zdatnost. Svářečský průkaz. Nabízíme: Práci v mladém kolektivu, stabilní zaměstnání, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravování.

Popis pracovní pozice

Na pilu do Čáslavi, přijmeme kvalifikované dělníky na pozici údržbáře. Požadujeme: min. střední odborné vzdělání, manuální zručnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, dobrou fyzickou zdatnost. Svářečský průkaz.  Nabízíme: Práci v mladém kolektivu, kvalitní zaškolení, stabilní zaměstnání, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravování. Nástup možný ihned.

Kontakt

LESS & TIMBER, a.s.Kontaktní osoba:
Vendula Hlavová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LESS & TIMBER, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LESS & TIMBER, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.