Pokladní a prodavačka v bufetu Strakonice

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Radomyšlská 336, Strakonice, Jihočeský

Společnost STRAVBYT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Rádi pracujete s lidmi?? Jste komunikativní a máte zkušenosti s prodejem? Hledáme prodavačku do bufetu v areálu Klatovské nemocnice, pouze pro jednosměnný provoz.

Náplň práce: obsluha zákazníku při prodeji, práce s pokladnou, doplňování zboží, dodržování hygienických norem. Vyučení v oboru prodavačka-výhodou, zdravotní průkaz. Nabízíme: ke mzdě výkonnostní prémie-prémie z obratu, dotované stravování, práci na hlavní pracovní poměr-na dobu určitou na dobu 6 měsíců, po zaučení možno na dobu neurčitou, pravidelné vyplácení mezd, firemní oblečení.

Kontakt

STRAVBYT s.r.o.

Lenka Tomanová, +420 731 544 733, kariera@stravbyt.cz, Edvarda Beneše 984/9, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRAVBYT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STRAVBYT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.