řidič a prodavač Benešov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 27, Benešov, Středočeský

Společnost Bio Vavřinec a Kosař, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Pracoviště Okrouhlice
Prodavač na farmářských trzích, nutný zdravotní průkaz, ŘP sk. B, nutné dobré komunikativní schopnosti a zodpovědnost. Zvýhodněný nákup mlékárenských výrobků. první kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt

Bio Vavřinec a Kosař, s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Vinklerova, +420 777 571 777, mlekarna@biovavrinec.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bio Vavřinec a Kosař, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bio Vavřinec a Kosař, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.