Obchodní asistentka/asistent - zákaznická podpora Bořitov

Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Úvoz 326, Bořitov, Jihomoravský

Společnost ATOMO PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Pro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory hledáme obchodní asistentku/ta.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (SPSŠ, gymnázium), příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti, znalost NJ slovem i písmem, aktivní řidička/řidič, PC gramotnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, technické myšlení.
Náplň práce: obchodní komunikace se zákazníky, aktivní akvizice nových klientů, řízení služebního vozidla.
Zaměstnanecké výhody: notebook, mobil, služební vozidlo.
Nástupní plat 17.500,- Kč, po zapracování 22.000,- Kč.
ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD - bývalá suška), Černá Hora.
První kontakt mailem nebo telefonicky.

Kontakt

ATOMO PROJEKT s.r.o.

Monika Nárožná, asistentka jednatele, +420 775 564 997,516 412 635, narozna@atomo.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATOMO PROJEKT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATOMO PROJEKT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.