Dělník do výroby (tvarování) Dubí

Plat: 23 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ruská 311, Dubí, Ústecký

Společnost UNIFRAX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Vhodné i pro absolventy (kategorizace prací 2)
Pracovní náplň: výroba produktů z keramických vláken, kontrola a měření
PP na dobu určitou, při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Požadavky:
o manuální zručnost
o znalost měření posuvným měřidlem
o základní orientace ve výkresové dokumentaci
o samostatnost, pečlivost, přesnost
o ochota pracovat na směny (nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny, dlouhý a krátký týden, denní, noční)
o práce s OOPP (respirátor)
Nabízíme:
o práci ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti
o bonusy ke mzdě a roční valorizaci mezd
o týden dovolené navíc, závodní stravování
o příspěvky na dovolenou a dětské rekreace
o příspěvky na penzijní pojištění aj.
Hlásit se telefonicky na tel.č. 417 800 331 (pí Rákošová), popř. životopisy lze zasílat na e-mail: Lrakosova@unifrax.com

Kontakt

UNIFRAX s.r.o.

Bc. Lucie Rákošová, personalistka, +420 417 800 331, Lrakosova@unifrax.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNIFRAX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNIFRAX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.