Prodavač/ka pro pultový prodej Olšany u Prostějova

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 52, Olšany u Prostějova, Olomoucký

Společnost ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Hrachovinová tel.: 739 380 221 (v době od 8.00-15:00 hod.), životopis současně zašlete emailem personalni@adam-velkoobchod.cz. Pohovor bude probíhat v sídle společnosti: Šternberk, Masarykova 438/15. Požadujeme: zkušenosti s prodejem a finanční hotovostí, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, reprezentativní vystupování, základní znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: dobré platové ohodnocení, možnost stravování, pracovní ošacení, zaměstnanecké výhody.
PD v rozmezí Po-Pá 6:30-18:00 hod., So, Ne 7:00-12:00 hod. - zkrácený úvazek na dobu neurčitou s nepravidelnou pracovní dobou (krátký, dlouhý týden)y. Pracoviště: Olšany u Prostějova 52

Kontakt

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Hrachovinová, +420 739 380 221, personalni@adam-velkoobchod.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.