Zámečník, zámečník svářeč Tisová

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 4, Tisová, Pardubický

Společnost PROFISTAV Litomyšl, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Tisová č.p. 4, 566 01 Vysoké Mýto + výjezdy na stavby společnosti
PRACOVNÍ NÁPLŇ: veškeré zámečnické a svářečské práce, spojené s občasnou prací na opravě nákladních vozidel
POŽADUJEME:
- výhodou je svářečský průkaz, vazačský průkaz a dále řidičský průkaz sk. B, (profesní průkaz)
NABÍZÍME: práci na HPP ne ŽL
KONTAKT: telefonicky 8 - 14 hodin, e-mailem nebo osobně na pracovišti

Kontakt

PROFISTAV Litomyšl, a.s.

Kontaktní osoba:
Ludmila Plšková, +420 461 531 016, plskova@profistav.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROFISTAV Litomyšl, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROFISTAV Litomyšl, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.