Mechanik/-čka elektro Libáň

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Komenského 30, Libáň, Královéhradecký

Společnost ANTOLIN LIBAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici.

Popis pracovní pozice

MECHANIK/-ČKA ELEKTRO - pracoviště Libáň.
V případě zájmu pište na e-mail: marcela.zajicova@grupoantolin.com, bližší informace PO-PÁ od 9.00-15.00 hod na tel.: 778 428 539 pí Zajícová.

Náplň práce:
- Opravy elektrických a elektkronických částí strojů a zařízení
- Provádění analýt příčin poruch
- Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
- Spolupráce s externími servisními pracovníky

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru elektro (slaboproud výhodou)
- Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a vyšší
- Znalost práce na PC
- Znalost automatizace
- Orientace v technické dokumentaci
- ŘP skup. B

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Vhodné i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty

Kontakt

ANTOLIN LIBAN s.r.o.

Marcela Zajicová, +420 778 428 539, marcela.zajicova@grupoantolin.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ANTOLIN LIBAN s.r.o. (IČO 03561453), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.