Projektant pozemních staveb Turnov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Trávnice 902, Turnov, Liberecký

Společnost DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti budov.

Popis pracovní pozice

Společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou staveb hledá kolegu/ni pro pracoviště Turnov - PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB.

Náplň práce: zpracovávání jednotlivých stupňů projektové dokumentace a provádění inženýrské činnosti pod dohledem hlavního inženýra projektu, spolupráce a koordinace s projektanty ostatních profesí, inženýrská činnost.

Požadavky: VŠ stavebního směru (i absolvent), případně SŠ s praxí, znalost AutoCAD nebo obdobného programu, řidičský průkaz skupiny B, aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové práce.

Nabízíme: zajímavou práci při řešení významných staveb, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, možnost profesního růstu s dlouhodobou prosperitou, motivující finanční ohodnocení podle zkušeností a znalostí uchazeče, bonusy po individuální domluvě, možnost bydlení ve služebním bytě.

Termín nástupu dle dohody.
Poskytnuté informace považujeme za důvěrné. V případě, že naši nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV na mail lechovsky@design4.cz.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jindřich Lechovský, jednatel společnosti, lechovsky@design4.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.