Pracovníci v masném provozu Nezamyslice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1. máje 156, Nezamyslice, Olomoucký

Společnost BULL MEAT FOOD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Francsák, tel.: 774 767 987 v době 7:00-15:00hod. Požadavky: vyučení v oboru řezník výhodou, praxe v oboru, pokročilá znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Náplň práce: příjem a výdej zboží, zadávání do PC.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BULL MEAT FOOD s.r.o.

Kontaktní osoba:
Francsák, +420 774 767 987., francsak.ml@mknez.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BULL MEAT FOOD s.r.o. (IČO 27837009), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.