Operátor výroby Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kubelíkova 604, Liberec, Liberecký

Společnost Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kubelíkova 604/73, 460 06 Liberec 6
Popis pracovní náplně:
- operátor výroby provádí dělnické práce ve výrobě na základě celkového zadání a stanovených výrobních postupů
- identifikuje poruchy výrobních zařízení
Požadujeme:
- ZŠ/SOU
- ochota pracovat ve směnném provozu
- praxe ve výrobním závodě výhodou
- samostatnost, cílevědomost
- spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, bonusy, firemní akce.
Hlásit se předem e-mailem, telefonicky od pondělí do pátku od 8.00 do 15.00 hod. na bezplatné lince tel. 800 292 200 nebo osobně každé pondělí od 10.00 do 12.00 hod.
Kontaktní osoby: Charvátová Romana, Kolářová Renata, e-maily: romana.charvatova@magna.com, renata.kolarova@magna.com

Kontakt

Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.

Romana Charvátová, +420 800 292 200, romana.charvatova@magna.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. (IČO 26195348), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.