Lékař/ka v lázeňství Karlovy Vary

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sadová 800, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Bohemia - lázně a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSTVÍ

Kontakt: p. Jiří Sluka, tel.: 352 511 100 (od 7:00 do 15:00h), e-mail: nkrejcova@bohemia-lazne.cz

Požadujeme:
VŠ - Lékař s odbornou způsobilostí k výkonu povolání (neatestovaný lékař, lékař absolvent bez základ. Kmene a atestace).
- znalost práce na PC
- komunikativní znalost NJ, RJ a AJ výhoda
- mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání (na základě kvalifikace)
Mzda je 35000,- Kč ( bez zapl. dalších složek - příplatky, prémie, práce přesčas, pohotovostní a ostatní služby).
Nástup možný ihned

Pracovní doba: 7.00-15.30 hodin (po dohodě)

Nabízíme:
stabilní zázemí, podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání v odborných kurzech, možnost přechodného ubytování a služebního bytu

Místo výkonu práce: Sadová 5/800,360 01 Karlovy Vary

Kontakt

Bohemia - lázně a. s.

Jiří Sluka, místopředseda představenstva, +420 352 511 100, director@bohemia-lazne.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohemia - lázně a. s. (IČO 45357218), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.