Elektrikáři Vícov

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Vícov, Olomoucký

Společnost PROVEM a.s. Havlíčkův Brod hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě Ing. Martin Krestýn, tel.: 730 872 328. Požadavky: vyučení a zkušenosti v oboru podmínkou, vyhláška č. 50/78 Sb. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Doba určitá 1/2 roku s možností prodloužení. Uvedená mzda + odměny. Náplň práce: drobné elektro opravy + servis a údržba elektro zařízení v rámci objektu.

Kontakt

PROVEM a.s. Havlíčkův Brod

Ing. Martin Krestýn, +420 730 872 328, martin.krestyn@provem.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROVEM a.s. Havlíčkův Brod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROVEM a.s. Havlíčkův Brod o smazání nebo o opravu osobních údajů.