Obsluha cnc strojů - obráběč Kroměříž

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bílanská 1647, Kroměříž, Zlínský

Společnost VAPE spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště Kroměříž
- obsluha CNC obráběcích strojů
- hledáme pracovníka na obsluhu CNC obráběcích strojů, nebo obráběče kovů pro zaučení na obsluhu CNC obráběcích strojů.
- kvalifikační požadavky: výhodou je vyučení ve strojírenském oboru, pracovní doba: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou, po zaučení doba neurčitá
- výhody: možnost firemního stravování v prostorách firmy
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: romana.mlcochova@vape.cz

Kontakt

VAPE spol. s r.o.

Romana Mlčochová, asistentka jednatele, +420 573 308 131, romana.mlcochova@vape.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VAPE spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VAPE spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.