Konstruktéři Prostějov

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 4309, Prostějov, Olomoucký

Společnost KORNFEIL Industry spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Zabloudilová tel.: 606 743 361, email: L.Zabloudilova@kornfeil-industry.cz. Strojírenská firma přijme na plný úvazek KONSTRUKTÉRA. Pracovní smlouva na dobu neurčitou. Jedná se o konstruování technologických celků v programu Solid Edge. Požadujeme vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské technického směru. Výhodou znalost AJ. Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: PD: Po - Pá 6:00 - 14:00 hod., čisté pracovní prostředí, stravenky, benefitní volání. Možnost růstu v rámci firmy (vedoucí konstrukce).

Kontakt

KORNFEIL Industry spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Lucie Zabloudilová, +420 606 743 361, l.zabloudilova@kornfeil-industry.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KORNFEIL Industry spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KORNFEIL Industry spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.