Výrobní dělník Husinec

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sklářská 48, Husinec, Jihočeský

Společnost Window Holding a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- provádění běžných montážních kontrolních činností
- manipulační práce
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
- firemní benefity
- zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- dotované závodní stravování
- pevný výplatní termín
- firemní oděv
Kontaktní osoba: Radka Dvořáková, tel. : 702 188 238 (od 7:00-15:00), e-mail:radka.dvorakova@windowholding.cz

Kontakt

Window Holding a.s.

Radka Dvořáková, +420 702 188 238, radka.dvorakova@windowholding.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Window Holding a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Window Holding a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.