Obráběč/ka kovů Ostrava

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost PRAVE & WORLD holding SE hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava, Kopřivnice, Třemošnice
Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 8-15 hod.

Obráběč kovů - jedná se o práci na soustruhu, frézce nebo horizontální vyvrtávačce, a to na CNC v systémech FANUC, Sinumeric, Okuma, Haidenhain, Mori Seik a jiné nebo na klasických strojích.
Nutnost umět číst výkresy a umět měřit posuvným měřítkem a mikrometrem.

Benefity: zajištěno ubytování zdarma

Kontakt

PRAVE & WORLD holding SEKontaktní osoba:
Ing. David Otruba, +420 702 117 907, david.otruba@praveworld.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRAVE & WORLD holding SE (IČO 01946277), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.